KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023281
nr 802 3281
Träsnitt
2 st, Japan, motivets mått: 5 x 7 & 14 x 22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:52:25
100 kr